Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
BAŞKAN YAVAŞ MAHALLE ZİYARETLERİNDE

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem YAVAŞ mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Sındırgı’nın gelişmesinde büyük rol oynayan ve tarihin en büyük yatırımlarını kazandıran Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş her fırsatta soluğu sahada ve vatandaşların yanında alıyor. 74 mahallede eş zamanlı gerçekleştirilen çalışmalar ile ilçe genelinde büyük bir değişim söz konusu.

Merkez ve kırsal mahallelerin istek ve talepleri ile birebir ilgilenen başkan Yavaş bir taraftan Sosyal Doku ekibine iletilen talepleri değerlendiriyor, diğer taraftan da vatandaşlarla birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Yüreğil, Yaylabayır ve Umurlar ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşan başkan Yavaş güncel sorunların çözümü için de istişarelerde bulunuyor.

Yüreğil mahallesinde yaşanan içme suyu ile ilgili sıkıntıların çözümü için BASKİ genel müdür yardımcısı İzzet Güven ve ilgili daire başkanları ile mahalle sakinleri ile istişarede bulunan başkan Yavaş daha önce gerçekleştirilen sondaj ve sulama suyu hattı çalışmalarına ek çalışmaların yılbaşına kadar başlatılacağı müjdesini verdi. Yaylabayır mahallesinde yaşlı ziyaretleri sonrasında Umurlar mahalle sakinleri ile buluşan başkan Yavaş devam eden parke taşı çalışmalarını mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile birlikte inceleyerek istişarede bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Umurlar mahallesinde çıkan yangından kullanılmaz hale gelen ev halkını da ziyaret eden başkan Yavaş ailenin mağduriyetinin giderilmesi adına çalışmaların hızlandırılması adına talimat verdi.

Ziyaretten memnun olan vatandaşlar başkan Yavaş’a ziyaretleri ve hizmetleri için teşekkür etti.

Başkan Yavaş “ Biz Birlikte Bir Aileyiz sloganı ile başladığımız hizmet yolculuğumuzda her zaman vatandaşlarımızla birlikte olduk. Muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla, vekillerimizle ve ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde birçok projeyi hayata geçirdik. Fiziki hizmetlerimizin yanında sosyal hizmetlerimizle gönül belediyeciliğini en üst düzeyde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Her zaman sahadaki çalışmaları birebir takip etmeye vatandaşlarımızın talep ve isteklerine göre şekillendirmeye özen gösteriyoruz. Bizler zaten her zaman vatandaşlarımızla birlikteyiz. Belediyemizin kapıları sonuna kadar açık. Ancak bunun yanında Sosyal Doku ekibimizle ilçemizde en ucra köşede bile çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Vatandaşlarımızın hayır dualarını alıyor, istek ve taleplerini belirliyoruz. İlçemizin bütün sorunlarını birlikte çözüme kavuşturuyoruz. Birlikte geleceği inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgı'da 19 Mayıs Coşkusu
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI
Anneler Gününüz Kutlu Olsun...
HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK
4. YÜREĞİL ŞERİF PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞLERİNDE PEHLİVANLAR KOL BAĞLAYACAK
DOĞAN EVLADINI DOYURAN BİR SINDIRGI OLACAK
SAĞLIK İÇİN GÜNDE ON BİN ADIM
BAŞKAN YAVAŞIN BERAT KANDİLİ MESAJI
KİTAP TUTKUNLARI SINDIRGI DA BULUŞUYOR
BAŞKAN YAVAŞ USTALIK DÖNEMİNE BAŞLADI