Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
SINDIRGI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ŞEVKET BARKIR KABRİ BAŞINDA ANILDI

11 Ekim 2014 tarihinde Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Sındırgı Belediye Başkan yardımcısı Şevket Barkır bugün kabri başında anıldı. Anma törenine Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla, Belediye başkan yardımcısı Halil Aldemir, meclis üyeleri, birim amirleri ve belediye personeli katıldı. Vefatının ardından dört yıl geçmesine rağmen gelenek bozulmadı. Sabah mesaisine başkan yardımcısı Barkır’ın kabrinde başlandı.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş “ Tabi zaman su gibi akıp geçiyor. Şevket kardeşim hem Gölcük Beldemizde başkanlık hem de Sındırgı Belediyesinde başkan yardımcılığı yaptı. 2014 yılında elim bir trafik kazasında Rahmana kavuştu. Ölüm hepimiz için var, insanlar yaşamak istiyor ama. Ama maalesef bu da bir gerçek, onun için hayattayken insanlar birbirinin kıymetini bilmeli. Hayattayken insanların birbirine saygısı sevgisi ve bu dünyadayken de ahiretini kazanan insanlar olabilmek için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. 4 yıl önce elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz ve koca köprüye giden o istikamette bugün duble yol olarak yapılan alanda yapılan kazada maalesef Şevket kardeşim rahmetli olmuştu. Bugünde kabri başında dualarla kendisini andık. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah. Yeni Şevketler olmasın canımız yanmasın diye bizlerde gayretli çalışmalarla onun kaza yaptığı yeri bugün iyileştirdik çok şükürler olsun. İnşallah memleketimizin birliğine dirliğine bu arada da bu mezarlıkta yatan diğer kardeşlerimizin de ruhları için dualar ettik. Mevlam mekanlarını cennet eylesin inşallah. Şevket kardeşiminde kabri nur içinde olsun mekanı cennet olsun. “ dedi.


Sındırgı Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Barkır kabri başında dualarla anıldı. Heyet daha sonra ilçe mezarlığında kabri bulunan AK Parti yönetim kurulu üyelerinden Hasbi Buğday ve Ahmet Say’ın da kabirlerini ziyaret etti.
Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgı'da 19 Mayıs Coşkusu
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI
Anneler Gününüz Kutlu Olsun...
HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK
4. YÜREĞİL ŞERİF PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞLERİNDE PEHLİVANLAR KOL BAĞLAYACAK
DOĞAN EVLADINI DOYURAN BİR SINDIRGI OLACAK
SAĞLIK İÇİN GÜNDE ON BİN ADIM
BAŞKAN YAVAŞIN BERAT KANDİLİ MESAJI
KİTAP TUTKUNLARI SINDIRGI DA BULUŞUYOR
BAŞKAN YAVAŞ USTALIK DÖNEMİNE BAŞLADI