Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Cumhur İttifakının Birlikteliği Sındırgı’da Sağlandı

Cumhur İttifakının Birlikteliği Sındırgı’da Sağlandı

Türkiye 24 Haziranda erken seçime gidiyor. Parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçişte ise partiler arasında ittifak söz konusu. Siyasetin dolu dolu yaşandığı hatta halk tabirinde 25 saat sürdüğü Sındırıg ilçesi Cumhur İttifakında da örnek ilçe oldu.
AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı çalışmalarını birlikr ve beraberlik içerisinde sürdürerek Cumhurbaşkanlığından Recep Tayyip Erdoğan’a mecliste ise Cumhur ittifakına destek istiyor.
MHP Milletvekili adayları Sabire Zümrüt Akgül, Beytullah Duyar, Nezahat Temizer, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla, MHP Sındırgı ilçe başkanı İsmail Tavşanoğlu, MHP Bigadiç İlçe Başkanı Emine Aygül ile birlikte Sındırgı ilçesinde esnaf ve Pazar yeri ziyareti gerçekleştirdiler.
MHP’li vekil adayları başkan Yavaş ve ekibine misafirperverlikleri ve birliktelikleri için teşekkür ederken başkan Yavaş da düşüncelerini “ 24 Haziran ülkemizin kaderini değiştirecek bir seçim. Sıradan bir seçim değil. Daha güçlü bir Türkiye’nin yolu açılıyor. MHP genel başkanı Sn. Devlet Bahçeli’de 15 Temmuz’dan bu yana dik duruşunu her zaman gösterdi. Ülke için bu memleketin bekası için Cumhur İttifakı ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldı. Bizlerde ilçemizde AK Parti İlçe Teşkilatımız, MHP ilçe teşkilatımızla birlikteliği sağlayarak Cumhur İttifakının samimiyetini gösteriyoruz. Hizmetlerin devamı, güçlü meclis, erdem ve irade ile Güçlü Türkiye için Türkiye vakti için durmak yok yola devam. “ sözleri ile dile getirdi.
MHP İlçe Başkanı İsmail Tavşanoğlu “ Ülkücülük kavramı vatanını, milletini sevmek, her alanda kol kanat gerip daha ileri seviyeye taşımak için mücadele etmektir. Bizler liderimiz Devlet Bahçeli’nin izinde ülkemizin bekası ve daha güçlü bir Türkiye için Cumhur İttifakı Milletin Aklı sloganı ile birlikte hareket ediyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilliğinde ise Cumhur İttifakı ile MHP. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. “ dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla “ AK Parti birlik ve beraberliğin adresi. Hiçbir zaman ayrımcılıktan yana olmadık. Her zaman daha fazla hizmet, daha güçlü bir Türkiye için birlik olduk. Cumhur İttifakı ile daha güçlü Türkiye, Daha güçlü meclis ile Türkiye şahlanıyor. Biz de birlikte hareket ederek güçlü bir Türkiye yolunda Reisle durmak yok yola devam diyoruz.” Dedi.
Milletin Aklı Cumhur ittifakı sloganı ile hareket eden ekip Sındırgı ‘da birlik ve beraberliğin en güzel örneği oldu.

Kategorideki Diğer Başlıklar

BÜYÜKŞEHİR VE SINDIRGI BELEDİYESİNDEN ORTAK PROTOKOL
SINDIRGI’DA 130 MİLYONLUK PROJENİN AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ, JEOTERMALLE ISINMADA MÜJDE VERİLDİ
SINDIRGI’DAKİ TURİZM PROJELERİ BEĞENİ TOPLUYOR
YENİ YILDA SINDIRGI BEYAZA BÜRÜNDÜ
MUTLU VE HUZURLU BİR YIL DİLEĞİYLE...
BAŞKAN YAVAŞ TOKİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
SINDIRGI’DA ÇANAKKALE DESTANI MÜZESİ AÇILDI
BAŞKAN YAVAŞ GÖNÜLLERE MİSAFİR OLUYOR
SINDIRGI’DA MEYDANLAR VE SOKAKLAR GÜZELLEŞİYOR
NAR ÇİÇEĞİ'NDEN AKPINAR’A ZİYARET