Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Başkan Yavaş Balıkesir Yatırım Günlerine Panelist Olarak Katıldı

Başkan Yavaş Balıkesir Yatırım Günlerine Panelist Olarak Katıldı

İlçemizin tanıtımına ve turizm odaklı büyümesine ilişkin tanıtım faaliyetlerine oldukça önem veren, yatırımcıların buluştuğu fuar ve panellerde her zaman ilçemizin yatırım değerlerini anlatan belediye başkanımız Ekrem Yavaş Balıkesir Yatırım Günleri etkinliklerine panelist olarak katıldı.

Turizm başlıklı oturuma panelist olarak katılan başkan Yavaş Termal Turizm bölgesi içerisinde yer alan ilçemizin termal kaynakları, doğal güzellikleri ve kültürel değerlerini anlattı. Yatırımcılar için ender bölgelerden biri olan ilçemizin yatırımcıya olan destek ve teşvikleri hakkında detaylı bilgiler vererek ilçeye davet etti.

GMKA ve Büyükşehir işbirliği ile düzenlenen program ekonomi yazarı Serpin Alpaslan'ın sunumu ve Star gazetesi genel yayın yönetmeni Nuh Albayrak’ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Balıkesir turizminin masaya yatırıldığı panelde başkan Yavaş Balıkesir geneli turizm potansiyeli ile ilgili önerilerini sunarak doğal şehir Sındırgı’ daki turizm örneklerini anlattı. Turizmle birlikte istihdamın da önemli ölçüde artacağını belirten başkan Yavaş Sındırgı ilçesinin esnafı, vatandaşı, değerleri ile yatırımlara açık olduğunu ve turizme hazır olduğunu vurguladı.Kategorideki Diğer Başlıklar

BÜYÜKŞEHİR VE SINDIRGI BELEDİYESİNDEN ORTAK PROTOKOL
SINDIRGI’DA 130 MİLYONLUK PROJENİN AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ, JEOTERMALLE ISINMADA MÜJDE VERİLDİ
SINDIRGI’DAKİ TURİZM PROJELERİ BEĞENİ TOPLUYOR
YENİ YILDA SINDIRGI BEYAZA BÜRÜNDÜ
MUTLU VE HUZURLU BİR YIL DİLEĞİYLE...
BAŞKAN YAVAŞ TOKİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
SINDIRGI’DA ÇANAKKALE DESTANI MÜZESİ AÇILDI
BAŞKAN YAVAŞ GÖNÜLLERE MİSAFİR OLUYOR
SINDIRGI’DA MEYDANLAR VE SOKAKLAR GÜZELLEŞİYOR
NAR ÇİÇEĞİ'NDEN AKPINAR’A ZİYARET