Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti


Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti

 
 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde de coşkuyla kutlandı.

Resmi kutlama programının yanında çocuklar, Sındırgı Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Şenliğinde doyasıya eğlendiler.

Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Personeli tarafından hazırlanan programda personel bu sefer de palyaço, yüz boyama, şişme oyun parkuru gibi etkinlikler yer aldı. Programa katılan çocuklar yüzlerini boyattı, ödüllü yarışmalarda kıyasıya mücadele etti. Toplu yarışmalarda ise çocuklar birlik ve kardeşlik mesajı verdi.

 

Programa katılan ve çocukların geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, kaymakam vekili Mehmet Sert ile birlikte çocukların bayramını kutlayarak, pamuk helva ikramında bulundu.

 

Çocuklar için özel olarak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen programa Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Kaymakam vekili Mehmet Sert, Hakim Etfal Soylu, Savcı Mehmet Ergin, Emniyet Müdürü Ömür Kuyu ve Jandarma Komutanı Emre Aksu, öğrenci ve veliler katıldı. Minikler anneleri ile yarışma heyecanını da yaşadı...

 

 


Kategorideki Diğer Başlıklar

BÜYÜKŞEHİR VE SINDIRGI BELEDİYESİNDEN ORTAK PROTOKOL
SINDIRGI’DA 130 MİLYONLUK PROJENİN AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ, JEOTERMALLE ISINMADA MÜJDE VERİLDİ
SINDIRGI’DAKİ TURİZM PROJELERİ BEĞENİ TOPLUYOR
YENİ YILDA SINDIRGI BEYAZA BÜRÜNDÜ
MUTLU VE HUZURLU BİR YIL DİLEĞİYLE...
BAŞKAN YAVAŞ TOKİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
SINDIRGI’DA ÇANAKKALE DESTANI MÜZESİ AÇILDI
BAŞKAN YAVAŞ GÖNÜLLERE MİSAFİR OLUYOR
SINDIRGI’DA MEYDANLAR VE SOKAKLAR GÜZELLEŞİYOR
NAR ÇİÇEĞİ'NDEN AKPINAR’A ZİYARET