Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti


Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti

 
 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde de coşkuyla kutlandı.

Resmi kutlama programının yanında çocuklar, Sındırgı Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Şenliğinde doyasıya eğlendiler.

Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Personeli tarafından hazırlanan programda personel bu sefer de palyaço, yüz boyama, şişme oyun parkuru gibi etkinlikler yer aldı. Programa katılan çocuklar yüzlerini boyattı, ödüllü yarışmalarda kıyasıya mücadele etti. Toplu yarışmalarda ise çocuklar birlik ve kardeşlik mesajı verdi.

 

Programa katılan ve çocukların geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, kaymakam vekili Mehmet Sert ile birlikte çocukların bayramını kutlayarak, pamuk helva ikramında bulundu.

 

Çocuklar için özel olarak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen programa Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Kaymakam vekili Mehmet Sert, Hakim Etfal Soylu, Savcı Mehmet Ergin, Emniyet Müdürü Ömür Kuyu ve Jandarma Komutanı Emre Aksu, öğrenci ve veliler katıldı. Minikler anneleri ile yarışma heyecanını da yaşadı...

 

 


Kategorideki Diğer Başlıklar

Başkan Yavaş JKBB Encümen Üyeliğine Seçildi
Sındırgı Atlı Cirit Spor Kulübü Balıkesir’i Temsil edecek
Sındırgı’da Atlı Cirit Heyecanı Başladı
Miniklerin Karne Sevinci
Sındırgı Halk Eğitimden Yıl Sonu Etkinliği
GÖLCÜK ORTAOKULU´NDA "TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI" DÜZENLENDİ
Muhtarlar Derneğinden Birlik İftarı
Şehit Babasından Çocuk İftarı
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Sındırgı Ramazan Sokağı Tasavvuf Konseri ile Renklendi