Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti


Geleneksel Sındırgı Belediyesi Çocuk Şenliği Dolu Dolu Geçti

 
 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde de coşkuyla kutlandı.

Resmi kutlama programının yanında çocuklar, Sındırgı Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Şenliğinde doyasıya eğlendiler.

Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Personeli tarafından hazırlanan programda personel bu sefer de palyaço, yüz boyama, şişme oyun parkuru gibi etkinlikler yer aldı. Programa katılan çocuklar yüzlerini boyattı, ödüllü yarışmalarda kıyasıya mücadele etti. Toplu yarışmalarda ise çocuklar birlik ve kardeşlik mesajı verdi.

 

Programa katılan ve çocukların geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, kaymakam vekili Mehmet Sert ile birlikte çocukların bayramını kutlayarak, pamuk helva ikramında bulundu.

 

Çocuklar için özel olarak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen programa Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Kaymakam vekili Mehmet Sert, Hakim Etfal Soylu, Savcı Mehmet Ergin, Emniyet Müdürü Ömür Kuyu ve Jandarma Komutanı Emre Aksu, öğrenci ve veliler katıldı. Minikler anneleri ile yarışma heyecanını da yaşadı...

 

 


Kategorideki Diğer Başlıklar

BAŞKAN YAVAŞ'IN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI
SADECE ÜRÜNLERİNİ DEĞİL, SINDIRGIYI MARKA HALİNE GETİRDİK
SINDIRGI İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM
BİNLERCE KADIN ELİF BUSE DOĞAN KONSERİNDE BULUŞTU
ŞEHADET GECESİ İLE TÜM ŞEHİTLER ANILDI
CUMHUR İTTİFAKI DUR DURAK BİLMİYOR
SINDIRGI KABUĞUNU KIRDI
20 YILLIK HİZMETİ 5 YILA SIĞDIRDI, ŞİMDİ USTALIK DÖNEMİ
BAŞKAN YAVAŞ DUR DURAK BİLMİYOR
YAĞCIBEDİR DİYARINDAN BAŞKAN ERDOĞAN'A KÜLLİYE MOTİFLİ HALI