Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Bostan’dan Sındırgı Çıkartması

Balıkesir AK Parti Milletvekili Kasım Bostan hafta sonu Sındırgı ilçesini ziyaret etti. Soluğu teşkilat binasında alan Bostan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Sındırgı İlçe Koordinatörü Uğur Demiraslan, kadın kolları, gençlik kolları ve ilçe yönetiminin katılımı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

     Çalınmadık Kapı Bırakmayacağız

    Bostan istişare toplantısında özellikle bayanlara seslenerek çalınmadık kapı bırakmayın. Bizler siyasi yolculuğumuza çıkarken milletimize şu sözü verdik. Her zaman sizlerle olacağız, her türlü ihtiyacınızda yanınızda olacağız. AK Parti olarak bu bilincimizi hiçbir zaman kaybetmedik. Kırsalda yaşayan bir kardeşiniz olarak her zaman verdiğim sözün arkasında durdum. Her fırsatta sizlerle buluşuyoruz. Vatandaşlarımıza hizmet etme yolunda gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bir olmaya birlik olmaya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde vatandaşımıza hizmeti ilke edinmiş bu davanın neferleri olmaya devam edeceğiz. Sadece hizmet değil artık güçlü bir Türkiye var. Cumhurbaşkanımızın dik duruşu milletimizden aldığı güce bağlı. Milletimiz sonuna kadar güveniyor. Bizlerde bu davanın neferleri olarak doğruyu insanlarımıza anlatmak için gece gündüz demeden çalışmalıyız. Mazlumların sesi Türkiye’dir. Oynanan oyunlara asla kanmamalıyız.

     İstişare toplantısı sonrasında Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı makamında ziyaret eden heyet, sonrasında yapımı tamamlanan Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.

       Gençlerimiz Geleceğimizdir

     15 Temmuz’un genç ve ilk şehitlerinden olan Abdullah Tayyip Olçok’un ismini yaşatacak Gençlilk Merkezinde incelemelerde bulunarak, gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu ve bilinçli gençliğin yetişmesinin önemli olduğunu vurgulayan Bostan “ Sındırgı’mızda dört bir yanda hizmet devam ediyor. Sağolsun belediyemiz teşkilatımız var gücü ile çalışıyor. Bizlerde bu işlerin takipçisi oluyoruz. Bu işleri yaparken de gençlerimize yönelik projelere önem veriyoruz. Gençlik Merkezimiz tamamlanmak üzere, merkezi geçtik kırsal da bile halı sahalar, semt sahaları yapıyoruz. Belediyemizde parkları çoğaltıyor, birçok güzel proje ile gençlerimizin yanında oluyor. Gençlik Merkezimizin yanına termal su ile dolu olacak bir de yüzme havuzu inşaatına çok yakın zamanda başlayacağız. Bunun yanında METEM bahçesine de kapalı spor salonu projemiz var. Biz gençlerimizi önemsiyoruz. Gençliğin önemini 15 Temmuzda bir kez daha gördük. Biz bu alanları kazandırıyoruz, gençlerimize de bu alanları kullanıp değerlendirmek kalıyor. Bu ülkenin en değerli hazinesi bilinçli yetişen gençleridir.” Dedi.

     Esnaf ve Pazar yeri ziyareti de gerçekleştiren Bostan vatandaşlarla sohbet etti, hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu. Pazar yeri esnafı ile sohbet ede Bostan ve beraberindeki heyet Balık pişirerek yardımda etti.

     Sındırgı Programı Yaylabayır’da Son Buldu

    İlçe merkezindeki temasların ardından Yaylabayır mahallesini ziyaret eden heyet mahalledeki kahveleri dolaşarak vatandaşlarla çay sohbetinde buluştu. Yatsı namazı sonrasında ise Pazar Yerinde toplanan vatandaşlara hitap edildi. Milletvekili Bostan, Başkan Yavaş beraberindeki heyeti coşkulu bir kalabalık karşıladı.

   AK Parti Sındırgı İlçe Başkanı Mustafa Atla birlik beraberlik mesajları ile açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ise konuşmasında şu sözleri kaydetti. “ 16 yıldır AK Parti hükümeti vardır. AK Parti demek değişimin, hizmetin adresidir. Yaylabayır mahallesi, Sındırgı, Balıkesir ve Türkiye nasıl bir değişim gördüyse, hizmetle buluştuysa AK Parti zamanında gördü. Yıllardır yapılmayanlar AK Parti döneminde yapıldı. AK Parti hizmet partisi. Anadolu’nun evlatlarının yer aldığı mazluma, yaşlıya, toplumun her kesimine hizmet götüren, sahip çıkan bir parti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu dava için gece gündüz koşturmaya devam. Bizim işimiz hizmet. Bugün belediye başkanı olarak, yarın başka görevlerde. Önemli olan makam değil. Bu davanın bir neferi olmak ve bu aziz milletin hizmetkarı olmak. Yaylabır halkına da ayrıca teşekkür ediyorum. Her geldiğimizde gecenin kaçı olursa olsun, hava ne kadar soğuk olursa olsun bizleri mükemmel bir heyecanla karşılıyorlar.” Dedi.

       Milletvekili Bostan ise Yaylabayır mahallesi sakinlerine teşekkür ederek gündeme dair bilgiler verdi. Konuşmalar sonrasında heyet taziye ziyaretinde bulundu. 


Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgı Belediyesinde Sosyal Mesafeli Bayramlaşma
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...
Önce Kortej Sonra Temel Atma Töreni
19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN...
Sokağa Çıkma Yasağında Meydan Mehtere Kaldı
KORONA SINDIRGI’DA YATIRIMLARA ENGEL OLMADI
Sındırgı’da Jeotermal Enerji Kurutma Tesisinde Kullanılacak
Çocuklar Parklarda Buluştu, Sosyal Mesafeli Oyunlar Oynandı
Akpınar Yaşam Merkezinde Başlayan Çalışmalar Evde Devam Ediyor
Balıkesir Belediye Başkanları Sındırgı TV de Buluştu