Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Çat Kapı Ev Ziyaretlerinde Engeller Kalktı

 Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde başarılı çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştiren Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş her fırsatta soluğu vatandaşların yanında alıyor. Vatandaşların iyi günlerinde de kötü günlerin de yanlarında olmayı tercih eden başkan Yavaş mümkün olduğunca düğün, cemiyet ve cenazelere katılmaya özen gösterdiği gibi, çat kapı ziyaretleri ile de gönüllere giriyor.

     Çat kapı ziyaretler kapsamında özellikle yaşlılar ve ihtiyaç sahipleri unutulmadığı gibi engelli vatandaşlar da başkan Yavaş için ön sırada geliyor. Çevre düzenlemesi, meydan düzenlemesi, kaldırım ve yol çalışmalarında özellikle engellilerin ve yayaların güvenliğini ön planda tutan başkan Yavaş bu hafta ki çat kapı ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak’ı da yanına alarak engelli vatandaşları ziyaret etti. Onlara kitap hediye eden başkan Yavaş aynı zamanda da taleplerini dinledi. Engelli vatandaşlar ve aileleri ziyaretten memnun olduklarını belirterek, çalışmalar için de başkan Yavaş’a teşekkür etti.  

     Başkan Yavaş Kendisine Mesaj Atan Fedai’yi de Unutmadı

     Çavdaroğlu mahallesinde ikamet eden geçirdiği rahatsızlık sonucu zor yürüyen Fedai Dumandağ Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a mesaj atarak evine davet etmişti. Başkan Yavaş da Fedainin davetini kırmayarak evine konuk oldu. Daha önceleri de kendisine forma hediye ederek mutlu eden başkan Yavaş bu sefer de evlerinde incelemelerde bulunarak Fedayi’nin rahat edebilmesi için gereken çalışmaların yapılması talimatını verdi.

     Fedayi ve ailesi başkanın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Fedayi Dumandağ “ Başkanıma telefonundan mesaj attım. Ayaklarımdan dolayı rahat yürüyemediğim için bir takım isteklerimin olduğunu söyledim. Sağolsun başkanım da beni kırmadı ziyaretime geldi. Çok mutlu oldum. “ dedi. 


Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgı Belediyesinde Sosyal Mesafeli Bayramlaşma
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...
Önce Kortej Sonra Temel Atma Töreni
19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN...
Sokağa Çıkma Yasağında Meydan Mehtere Kaldı
KORONA SINDIRGI’DA YATIRIMLARA ENGEL OLMADI
Sındırgı’da Jeotermal Enerji Kurutma Tesisinde Kullanılacak
Çocuklar Parklarda Buluştu, Sosyal Mesafeli Oyunlar Oynandı
Akpınar Yaşam Merkezinde Başlayan Çalışmalar Evde Devam Ediyor
Balıkesir Belediye Başkanları Sındırgı TV de Buluştu