Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Sındırgı Belediye Personeline Sağlık Taraması

Sındırgı Belediye Personeline Sağlık Taraması

Balıkesir’in Sındırgı Belediyesinde belediye personelinin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar aralıksız devam ediyor. İş güvenliği kapsamında tüm personele çalışma sınıflarına göre düzenli olarak iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildiği gibi, sağlık taramaları da rutin olarak gerçekleştiriliyor.

Personelin çalışma şartlarını daha kaliteli bir hale getirmek için Sındırgı Belediyesinde gerekli tüm tedbirler alınıyor. Sındırgı Belediyesi bünyesinde çalışan 113 personelin rutin sağlık taraması gerçekleştirildi. Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş da personel ile birlikte genel sağlık taramasına katıldı. Özel ekipmanlı araç ve uzman doktor kontrolünde ses testi, genel muayene, kan tahlili, röntgen gibi işlemler ile personelin genel sağlık taraması yapıldı.

Sındırgı Belediyesinin her alanda personeline önem verdiğini belirten başkan Yavaş “ Sındırgı Belediyesinin yaptığı çalışmalarla, farklı iş dallarında çalışan arkadaşların sağlık kontrollerini rutin olarak gerçekleştiriyoruz. Özellikle tabi ki COVİD 19 süreci kapsamında personelimizin sağlıklı olması, işini daha ehil olarak yapabilmesi çok önemli bir hadise. 113 personelimiz şu anda burada rutin kontrollerini yapıyorlar. Tabi bazı iş kolları daha yakın aralıklarla, bazıları daha uzun aralıklarla. 3 yılda, 2 yılda, yılda sırası geldikçe hepsinin kontrolleri iş sağlığı, iş güvenliği açısından önem derecesine göre, yerine getiriliyor. Tabi ki burada özel bir firmadan da destek alıyoruz. Doktorları rutin olarak geliyorlar.  İnşallah herkes sağlıklı olacak. Sağlık problemi olan arkadaşlarımız varsa, onlar da belirleniyor, tedavileri yerine getirilecek. Rabbim hepimize sağlık versin. Sındırgı Belediyesi personeline kolaylıklar diliyorum.” Dedi.


Kategorideki Diğer Başlıklar

BÜYÜKŞEHİRDEN SINDIRGIYA 32 ADET MERİNOS IRKI DAMIZLIK KOÇ
Sındırgı'da Ramazan Geceleri Sındırgı TV’de Canlanacak
Başkan Yavaş Enerji Kentleri Birliği Encümen Üyeliğine Seçildi
Sındırgı Sivil Toplum Kuruluşlarından Emekli Amiraller Hakkında Suç Duyurusu
SINDIRGIYA JEOTERMAL SERA BÖLGESİ
KOCAHAN DOĞAL ŞEHRE PRESTİJ KATACAK
SINDIRGI BELEDİYESİNİN YENİ MASKOTU PAMUK
Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş ın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Sındırgı’da Gençlere Değer Veriliyor Yeni Projeler Hayata Geçiriliyor
Sındırgı da Edebiyatın Avlusunda Kadın Konferansı