Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Açılıyor

Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Açılıyor

Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile faaliyetleri durdurulan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs Pazartesi günü tekrar faaliyetlerine başlıyor.

Bu kapsamda belediye ekiplerimiz, ilçemizde faaliyetlerine başlayacak olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ayrıca iş yerlerinde dezenfekte çalışmaları yapılan esnaflara Büyükşehir Belediyemiz tarafından eldiven ve hijyenik maske desteği de sağlanıyor. Kuralların yazılı olduğu afişler de esnafımızın mağdur olmaması adına işyerlerinin camlarına asılacak.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, ‘Sındırgı Belediyesi olarak bu zorlu süreçte ilk andan itibaren tedbirlerimizi aldık ve mücadelemize devam ediyoruz. Bu konuda gerek vatandaşlarımıza olsun, gerek esnaflarımıza her türlü ihtiyaç ve desteği sağlıyoruz. Şimdi de normalleşme süreci aşamaları kapsamında faaliyeti duran berber ve kuaför esnaflarımız işlerine geri dönüyor. Bizde esnaflarımızın yanında olarak iş yerlerinin dezenfekte işlemlerini ve koruyucu ekipmanlarını temin hususunda destek oluyoruz’ dedi.

 


Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgıya 25000 Kişi Kapasiteli Biyolojik Arıtma Tesisi
Sındırgı Belediyesinde Sosyal Mesafeli Bayramlaşma
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...
Önce Kortej Sonra Temel Atma Töreni
19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN...
Sokağa Çıkma Yasağında Meydan Mehtere Kaldı
KORONA SINDIRGI’DA YATIRIMLARA ENGEL OLMADI
Sındırgı’da Jeotermal Enerji Kurutma Tesisinde Kullanılacak
Çocuklar Parklarda Buluştu, Sosyal Mesafeli Oyunlar Oynandı
Akpınar Yaşam Merkezinde Başlayan Çalışmalar Evde Devam Ediyor