Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
SINIRDAKİ VE SURİYE’DEKİ MEHMETÇİKTEN SAĞLIKÇILARA SELAM

SINIRDAKİ VE SURİYE’DEKİ MEHMETÇİKTEN SAĞLIKÇILARA SELAM

Sağlık bakanı Fahrettin Koca' nın sosyal medyadan sağlık çalışanlarına destek amaçlı başlattığı alkış kampanyasına tüm Türkiye' de olduğu gibi Sınır’da görev yapan aralarında Sındırgılıların da bulunduğu Mehmetçikten de destek geldi.

Hakkari Birecik 5. Üst taburunda görev yapan Mehmetçikler “ Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde ailemizi ve sevdiklerimizi yalnız bırakmayan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. İyi ki varsınız. “ mesajını verirken Suriye Dabık Üst Bölgesinde görev yapan Mehmetçikten “Biz deniz piyadeler burada vatan için nöbet tutarken geriye bıraktığımız ailelerimiz için canı pahasına canla başla çalışan tüm sağlık personelimize şükranlarımızı sunarız.” Dedi.

Sındırgı Devlet Hastanesi personelinde ise Mehmetçiğe mesaj gecikmedi. “ Vatan Size Sağlık Bize Emanet. Hepimiz İçin Evde Kalın “ yazılı pankartlarla Mehmetçiğe selam gönderildi, vatandaşlar bir kez daha uyarıldı.

Sındırgı Devlet Hastanesinde görevli doktor Kazım Ünal da sağlık personeli adına yaptığı konuşmasında “ Selamınızı aldık. Sizler oralarda vatan için nöbet tutarken, bizler de sağlık için burada emek veriyoruz. İçiniz rahat olsun.” sözlerine yer verdi.


Kategorideki Diğer Başlıklar

Sakaryalı Kadınlara Yağcıbedir Kursu
Sındırgı’da Tarihi Gün, Jeotermal Sebze – Meyve Kurutma Tesisinin Temelleri Atıldı
İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşun 98. Yılı Kutlandı
Başkan Yavaşın Kurban Bayramı Mesajı
Sındırgı’da 15 Temmuz Ruhu Unutulmadı
Başkan Yavaş'tan 15 Temmuz mesajı
Sındırgıya 25000 Kişi Kapasiteli Biyolojik Arıtma Tesisi
Sındırgı Belediyesinde Sosyal Mesafeli Bayramlaşma
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...
Önce Kortej Sonra Temel Atma Töreni