Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
SINIRDAKİ VE SURİYE’DEKİ MEHMETÇİKTEN SAĞLIKÇILARA SELAM

SINIRDAKİ VE SURİYE’DEKİ MEHMETÇİKTEN SAĞLIKÇILARA SELAM

Sağlık bakanı Fahrettin Koca' nın sosyal medyadan sağlık çalışanlarına destek amaçlı başlattığı alkış kampanyasına tüm Türkiye' de olduğu gibi Sınır’da görev yapan aralarında Sındırgılıların da bulunduğu Mehmetçikten de destek geldi.

Hakkari Birecik 5. Üst taburunda görev yapan Mehmetçikler “ Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde ailemizi ve sevdiklerimizi yalnız bırakmayan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. İyi ki varsınız. “ mesajını verirken Suriye Dabık Üst Bölgesinde görev yapan Mehmetçikten “Biz deniz piyadeler burada vatan için nöbet tutarken geriye bıraktığımız ailelerimiz için canı pahasına canla başla çalışan tüm sağlık personelimize şükranlarımızı sunarız.” Dedi.

Sındırgı Devlet Hastanesi personelinde ise Mehmetçiğe mesaj gecikmedi. “ Vatan Size Sağlık Bize Emanet. Hepimiz İçin Evde Kalın “ yazılı pankartlarla Mehmetçiğe selam gönderildi, vatandaşlar bir kez daha uyarıldı.

Sındırgı Devlet Hastanesinde görevli doktor Kazım Ünal da sağlık personeli adına yaptığı konuşmasında “ Selamınızı aldık. Sizler oralarda vatan için nöbet tutarken, bizler de sağlık için burada emek veriyoruz. İçiniz rahat olsun.” sözlerine yer verdi.


Kategorideki Diğer Başlıklar

BÜYÜKŞEHİRDEN SINDIRGIYA 32 ADET MERİNOS IRKI DAMIZLIK KOÇ
Sındırgı'da Ramazan Geceleri Sındırgı TV’de Canlanacak
Başkan Yavaş Enerji Kentleri Birliği Encümen Üyeliğine Seçildi
Sındırgı Sivil Toplum Kuruluşlarından Emekli Amiraller Hakkında Suç Duyurusu
SINDIRGIYA JEOTERMAL SERA BÖLGESİ
KOCAHAN DOĞAL ŞEHRE PRESTİJ KATACAK
SINDIRGI BELEDİYESİNİN YENİ MASKOTU PAMUK
Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş ın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Sındırgı’da Gençlere Değer Veriliyor Yeni Projeler Hayata Geçiriliyor
Sındırgı da Edebiyatın Avlusunda Kadın Konferansı