Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
YAĞCIBEDİR DİYARINDAN BAŞKAN ERDOĞAN'A KÜLLİYE MOTİFLİ HALI

Balıkesir Milletin Adamını Ağırladı Sındırgı Meydanları Boş Bırakmadı


17 Şubat Pazar günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir Kuva-yi Milliye Meydanında vatandaşlarla buluştu. Tarihinin en kalabalık mitingine Sındırgı’dan da binlerce vatandaş katıldı.
Cumhur ittifakı birlikteliği tarihi buluşmada da yankısını gösterdi. Sındırgı MHP teşkilatı da mitingte yerini aldı. Balıkesir’de AK Gençler ve Milliyetçi Hareket Partili gençler kortej eşliğinde destek sloganları ile mitinge katılım sağladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’e müjdelerle geldiği mitingte Cumhur İttifakı adayları da tanıtıldı.
Kuva-yi Milliye meydanındaki mahşeri kalabalık 31 Martın zaferle sonuçlanacağını müjdeleyen bir birliktelik oldu.

 
Yağcıbedir diyarından Külliye motifli halı Başkan Erdoğan’a Hediye Edildi
 
CUMHURBAŞKANI  ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'de her zamanki gibi muhteşem bir kalabalıkla buluştu. Kuvayi-Milli Meydanında yaklaşık 80 bin Balıkesirliye hitap etti.

İlçelerden de onbinlerce katılım olurken, hemen her ilçesi ayrı bir değere sahip olan Balıkesir'in ilçe Belediye başkanları  günün anısına Recep Tayyip Erdoğan'a hediye vermek için birbiriyle yarıştı. Bunlardan en anlamlısı ise Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş'ın verdiği hediye oldu.

Yağcıbedir diyarınının belediye başkanı Yavaş, Türkiye Devlet Başkanı Erdoğan’a Külliye motifli halı ve Hanımeli Çarşısı’nda hünerli hanımların işlediği seccade hediye etti..

Sındırgı'dan binlerce hemşehrisiyle birlikte Kuva-yi Milliye Meydanındaki yerini alan Ekrem Yavaş, "Bu yol Senin yolundur, dönmek bilmez yürürüz." diyerek Erdoğan'a sevgisini bir kez daha dile getirdi.

Başvan Yavaş, Hanımeli Çarşısı’nda hünerli hanımların işlediği seccade hediye ederken kısa bilgi verdi.Kategorideki Diğer Başlıklar

Sındırgı Ramazan Sokağı Tasavvuf Konseri ile Renklendi
Sındırgı'da 19 Mayıs Coşkusu
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI
Anneler Gününüz Kutlu Olsun...
HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK
4. YÜREĞİL ŞERİF PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞLERİNDE PEHLİVANLAR KOL BAĞLAYACAK
DOĞAN EVLADINI DOYURAN BİR SINDIRGI OLACAK
SAĞLIK İÇİN GÜNDE ON BİN ADIM
BAŞKAN YAVAŞIN BERAT KANDİLİ MESAJI
KİTAP TUTKUNLARI SINDIRGI DA BULUŞUYOR