Anasayfa  |  Site Haritası
Yükleniyor...
250 Kişilik Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi Yapılacak

Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş, Belediye Meclis Üyemiz Hüseyin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanımız Halil Güner ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Uçak’la Birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’ı İlçemize Yapılması Planlanan Spor Kompleksi ve Gençlik Merkezi Projesini Görüşmek Üzere Makamında ziyaret etti.

Ankara ziyaretinde 250 kişilik kapalı spor salonu ve Gençlik Merkezi için söz aldıklarını belirten Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş ; “  Gençlik Spor Bakan yardımcısı Metin Yılmaz’la görüştük. Sındırgıya kapalı spor salonu yapılması, ve ilave olarak gençlik merkezide yapılması için talepte bulunduk.

Onlarda bu konuda çalışma yapıyor bizde Sındırgıda imar çalışması başlattık. Sındırgında stadyumun yanına o Abbas çeşmesinin olduğu yere kapalı spor salonu ve gençlik merkezinin yapılması için çalışma başlattık. Yanında birde havuz da yapılarak özellikle bayanların spor yapabileceği bir alan ve yanına da 250 kişilik bütün salon sporlarının yapılabileceği Kapalı spor salonu bugünden itibaren start verilerek 


Kategorideki Diğer Başlıklar

BALIKESİR'İN İLK MİLLET KÜTÜPHANESİ SINDIRGI'DA AÇILDI.
BAŞKAN YAVAŞ'TAN MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
ZABITA'DAN FİYAT ETİKET DENETİMİ
ÖNCELİK HAYATIN ÖNCELİK YAYANIN
SINDIRGI'DA 130 MİLYONLUK PROJENİN KURDELASI KESİLDİ.
YENİ YILIN İLK GÜNÜNDE DOĞAL ŞEHRE BEYAZ ÖRTÜ
TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDEN VATAN MARŞI
ÇANAKKALE GEZİCİ MÜZESİ AKPINAR YAŞAM MERKEZİNDE
AKPINAR YAŞAM MERKEZİ HAYATA DOKUNUYOR
GÖKYÜZÜNDEN SINDIRGI'YI İZLEYİN